İkariam forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İkariam forumları

İkariam Fun Forum

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Günlük Mutluluklar

2 posters
YazarMesaj
Tallulah
Mod
Mod
Tallulah

Günlük Mutluluklar Empty
MesajKonu: Günlük Mutluluklar   Günlük Mutluluklar EmptyPtsi Mart 03, 2008 6:44 pm

Her muhabbet ortamında, her konuşmada ve kendi kendimize kaldığımız her düşüncede hep başımıza gelen kötü olayları düşünmüşüzdür... Bunun altından nasıl kalkacağımızı, sonunun ne olacağını ve şimdi ne yapması gerektiğini... Bunun yerine hayatımızda güzel giden şeyleri paylaşalım derim. Hangi olayların altından nasıl kalktığımızı, sonu mutlu bitenleri... Görelim istiyorum ki kaçımız kaç gün mutlu olabilmişiz? Ve değerini anlayalım o günlerimizin.
Draven
Admin
Admin
Draven

Erkek

Günlük Mutluluklar Empty
MesajKonu: Geri: Günlük Mutluluklar   Günlük Mutluluklar EmptyPtsi Mart 03, 2008 7:04 pm

Hayatımın en büyük hatasını yaptığımı anladığım gün, tekrarlanan bir olguyu yarım saatlik bir süre zarfında noktaladığımda gerçekten mutlu ve mesuttum.
http://frost.heavenforum.com
Tallulah
Mod
Mod
Tallulah

Günlük Mutluluklar Empty
MesajKonu: Geri: Günlük Mutluluklar   Günlük Mutluluklar EmptyÇarş. Mart 05, 2008 2:59 pm

Dün başımın tepesinde tek bir tel beyaz saçım olduğunu gördüm. Gecenin bir yarısıydı, çığlık atmamak için kendimi zor tuttum. Very Happy Accayip mutlu oldum yaa. Büyümüşüm. Razz
Tallulah
Mod
Mod
Tallulah

Günlük Mutluluklar Empty
MesajKonu: Geri: Günlük Mutluluklar   Günlük Mutluluklar EmptyPtsi Mart 10, 2008 6:47 pm

Telepatik gücüm var sanırım... Kontrol edebiliyorum bir sonraki zaman diliminde neler olabileceğini, tahmin yeteneğinden daha fazlası bu. Fazla okumayın, büyüsü kaçar. (:

Günlük Mutluluklar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-