İkariam forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İkariam forumları

İkariam Fun Forum

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Operasyonlar sürmelimiydi ?

3 posters
YazarMesaj
CaraMiA
Mod
Mod
CaraMiA

Kadın
Lakap : Nazi

Operasyonlar sürmelimiydi ? Empty
MesajKonu: Operasyonlar sürmelimiydi ?   Operasyonlar sürmelimiydi ? EmptyC.tesi Mart 01, 2008 10:59 pm

bence en az 1 hafta daha devam etmeliydiler ki kökü kurusun a.q.
azımı bosuom ama yapcak bişi yok kendimi bi an asker gibi hissettim asker olsaydım mesela aman azım bozuluyo tırnağım dı saçımdı diye değil GEBERİN PİSLİKLERRRR diye düşünürdüm!
Draven
Admin
Admin
Draven

Erkek

MesajKonu: Geri: Operasyonlar sürmelimiydi ?   Operasyonlar sürmelimiydi ? EmptyC.tesi Mart 01, 2008 11:06 pm

Operasyon bence yeterli oldu. Çünkü daha uzaması uluslar arası toplumda bizim oraya başka amaçlar için gittiğimiz izlenimini verebilirdi. Böylesi güzel.
http://frost.heavenforum.com
BlackVampiress
Çırak
Çırak
BlackVampiress

MesajKonu: Geri: Operasyonlar sürmelimiydi ?   Operasyonlar sürmelimiydi ? EmptyPaz Mart 02, 2008 1:01 pm

bence de gerekli bir zamanda bitti. zaten askerin mesgul olmasını istemeyen bir tarafım var. askerimize daha çok ihtiyacımız olacak zaman gelecek.

Operasyonlar sürmelimiydi ?
1 sayfadaki 1 sayfası