İkariam forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İkariam forumları

İkariam Fun Forum

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kıl Oluyorum

+6
bujju
Draven
Sephiroth
BlackVampiress
justice
CaraMiA
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
hewlett2
Çırak
Çırak
hewlett2

Erkek
İş/Hobiler : Müzik müzik müzik
Lakap : thelasthorse

Kıl Oluyorum - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kıl Oluyorum   Kıl Oluyorum - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 22, 2008 3:29 pm

bu arada antalya endüstri meslek lisesi müdür yardımcısı hüseyin kayatepe trabzonsporlu hem faşist hem demokrat takılmaya çalışan sübyancı bi it'oğlu'it'tir.
özentilerede kıl oluyorum!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kıl Oluyorum   Kıl Oluyorum - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 22, 2008 6:47 pm

sabah programına , kadın programına , o programlardaki konuklara , o programların sunucularına ,o programları izleyen ve reyting verenlere , o programların sponsorlarına ve kanallarına , o programlarda yayında ve yapımda emeği geçen herkese kıl oluyorum.
hewlett2
Çırak
Çırak
hewlett2

Erkek
İş/Hobiler : Müzik müzik müzik
Lakap : thelasthorse

MesajKonu: Geri: Kıl Oluyorum   Kıl Oluyorum - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 26, 2008 3:41 am

lan gece gece bela okumayım ama harbiden kızlar ne kadar acımasızsınız yaaaaaa
askerdeyken bi insan kız arkadaşı tarafından terk ediliyor ve eğer bu sebepten dolayı ağzından oluk oluk kan gelip kalp spazmı geçirip gataya sevk ediliyorsa üstüne üstlük tekrar bu sebepten dolayı RDM (rehberlik danışma merkezinden) Paranormal Şizofreni damgası yiyorsa o kadar gün boyu ictimalarda ağlayacak gibi oluyosa................
ALLAH BELANI WERSİN ÖZLEM AMA İNŞALLAH MUTLU OLURSUN
ALLAH BELANI VERSİN
AĞZIMI AÇTIM ARTIK
YADA BULDUM KENDİ AĞZIMA SÇYM

BOK VARDI KONSERVATUARDAN ATILACAK ASKERLİK YAPIYORUM YAAAAAA
KENDİME KIL OLUYORUM
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kıl Oluyorum   Kıl Oluyorum - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 27, 2008 5:05 am

emolar

ulan valla bak çok pis kıl oluyorum.klavye üzerinde gezinirken ellerim titriyor sinirden.mına kodumun zengin piçleri , daha hayata dair bi bok yaşamamış benim hayatım çok kötü kimse beni sevmiyor triplerine giriyor.bu yeniyetmelerin görüldüğü her yerde bi temiz sopa çekilmesi taraftarıyım.sikmişim hoşgörüyü.bu şerefsizlere hoşgörü göstermeyiver işte.zaten salak kızlarında analık güdüleri coşuyo gidiyo bu malla ilgileniyo.anlamadım gitti...

Kıl Oluyorum
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2